REJESTRACJA TELEFONICZNA !

Od poniedziałku do piątku w godz. 11.00-19.00. ( z wyjątkiem  świąt państwowych ).Prosimy o cierpliwość. Jeśli długo nie odbieramy telefonu ,świadczy to o prowadzonej rozmowie telefonicznej .

58 686-69-62

Tylko i wyłącznie  w przypadku awarii  linii telefonicznej 58 686-69-62 dostępny jest numer 698-669-941

BEZPIECZEŃSTWO EPIDEMIOLOGICZNE !

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną, w trosce o bezpieczeństwo personelu oraz pacjentów ,prosimy o odwoływanie planowych wizyt w przypadku możliwego kontaktu z osobą chorą , po kontakcie z osobami podejrzanymi o zakażenie koronawirusem (COVID -19)  lub w przypadku objawów chorobowych (gorączka, kaszel, duszność). W takich sytuacjach zgodnie z zaleceniami służb sanitarnych konieczny jest  kontakt ze Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną lub Szpitalem Zakaźnym.Wszyscy pacjenci przebywający na terenie obiektu zobowiązani są do zakrywania nosa i ust (np.maseczki, przyłbice ,itp ).

Fizjoterapeuta

Od stycznia 2020 rozpoczyna działalność fizjoterapeuta mgr Łukasz Tomaszewski.Terapeuta z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie, indywidualnej praktyce oraz w klubie sportowym.