REJESTRACJA TELEFONICZNA !

Od poniedziałku do piątku w godz. 11.00-19.00. ( z wyjątkiem  świąt państwowych ).Prosimy o cierpliwość. Jeśli długo nie odbieramy telefonu ,świadczy to o prowadzonej rozmowie telefonicznej .

58 686-69-62

Tylko i wyłącznie  w przypadku awarii  linii telefonicznej 58 686-69-62 dostępny jest numer 698-669-941

BEZPIECZEŃSTWO EPIDEMIOLOGICZNE !

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną, w trosce o bezpieczeństwo personelu oraz pacjentów ,prosimy o odwoływanie planowych wizyt w przypadku możliwego kontaktu z osobą chorą , po kontakcie z osobami podejrzanymi o zakażenie koronawirusem (COVID -19)  lub w przypadku objawów chorobowych (gorączka, kaszel, duszność). W takich sytuacjach zgodnie z zaleceniami służb sanitarnych konieczny jest  kontakt ze Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną lub Szpitalem Zakaźnym.Wszyscy pacjenci przebywający na terenie obiektu zobowiązani są do zakrywania nosa i ust (np.maseczki, przyłbice ,itp ).

Logopeda

Od września 2019 czynny gabinet logopedyczny prowadzony przez mgr Monikę Linkner-Modrzejewską. Terapia wad wymowy, ćwiczenia artykulatorów, usprawnianie komunikacji werbalnej. Terapia dzieci i dorosłych  (afazja, dysartria). Terapia zaburzeń emisji głosu.